وضعیت فعلی
ثبت نام نشده
قیمت
250000
شروع کنید
This دوره is currently closed

توضیحات دوره

وقتی به کلمه برند فکر می‌کنیم نام‌هایی آشنایی مانند کوکاکولا، بی ام دبلیو و استارباکس به ذهن ما می‌آیند. برندها امروزه کلکسیونی از تصاویر و ایده‌های تولید کنندگانشان هستند و مشتریان، اشخاصی هستند که به این کلکسیون نگاه می‌کنند. آنچه که برندها از خود نشان می‌دهند به صورت مستقیم وغیرمستقیم بر مشتریانشان تاثیر می‌گذارد.

هویت برند بازتابی است از آنچه یک برند با خود به همراه دارد، اجرا می کند و به نمایش می گذارد. هویت برند جوهره یک برند است. هویت برند فرصتی برای سازمان‌هاست تا تصویر مطلوب برندشان را نمایش دهند. همچنین افکار و احساسات مردم را نسبت به محصول یا خدماتشان جهت دهند. هدف از ایجاد هویت برند، تمرکز و انتقال پیام یک سازمان به مردم است.

سازمان‌هایی که هویت برند خود را به درستی شکل می‌دهند علاوه بر یکپارچگی در درون سازمانشان، رابطه‌ای تنگانگی با مشتریان پیدا می کنند و مشتریان به آن‌ها وفادار می‌‌شوند. با وجود چنین مزیت‌هایی اما سازمان‌هایی مثل موزه‌ها، کتابخانه‌ها و موسسه‌های خیریه اغلب مسئله هویت برند را جدی نمی‌گیرند. این سازمان ها بیشتر از آنکه به برنامه‌های بازاریابی فکر کنند بیشتر متمرکز بر محتوای برنامه‌ها و خدماتشان هستند. درحالیکه این سازمان‌ها با یک هویت برند یکپارچه می‌توانند احساسات مثبتی را نسبت به برندشان شکل دهند و سطح فروش محصولات و خدماتشان را هر روز بیشتر از دیروز کنند. به همین جهت می‌توان بیان کرد که امروزه اکثر سازمان‌ها به هویت برند نیاز دارند.

سازمان‌هایی غیرانتفاعی نظیر موزه و کتابخانه و… سازمان‌هایی هستند که به جای کسب درآمد، متمرکز بر نفع رساندن به عموم مردم هستند.


مخاطبان دوره

مدرس دوره

محمدمهدی اشرفيان رهقي

دکترای تخصصي در رشته مدیریت استراتژیک منابع انسانی و مدرس دانشگاه تهران، آزاد، خواجه نصیر، علمی کاربردی، غیرانتفاعی و …، عضو گروه اقتصاد كلان، نخبگان جوان مركز پژوهش‌های مجلس شوراي اسلامي، همکاری با مرکز تعالی پژوهشکده نیرو وابسته به وزارت نیرو به‌عنوان مدرس، همكاري در تألیف مقالات با مركز استراتژيك مجمع تشخيص مصلحت نظام  ،همکاری با موسسه آموزشی پژوهشی اتاق بازرگانی ایران به‌عنوان مدرس و سخنران، عضو شورای سیاست‌گذاری و مشورتی و همچنین دپارتمان مدیریت بازاریابی مرکز آموزش و پژوهش بازرگانی ایران وابسته به پژوهشکده بازاریابی 

به بالای صفحه بردن