کاربرد فناوری اطلاعات مدیریت

توضیحات دوره: امروزه ما در عصری زندگی می کنیم که فناوری اطلاعات و اثرات آن در زندگی ما به وضوح قابل مشاهده است. کافی است به اطراف خود نگاه کوتاهی بیندازیم؛ تلفن های همراه هوشمتد،...

توضیحات دوره:

امروزه ما در عصری زندگی می کنیم که فناوری اطلاعات و اثرات آن در زندگی ما به وضوح قابل مشاهده است. کافی است به اطراف خود نگاه کوتاهی بیندازیم؛ تلفن های همراه هوشمتد، تبلت، لپ تاپ، رایانه های شخصی، وسایل بازی مثل پلی استیشن و غیره. این موارد فقط مثال های انگشت شماری هستند که برخاسته از فناوری اطلاعات هستند. مدیریت فناوری اطلاعات فرایند نظارت بر تمام مسائل مربوط به عملیات و منابع فناوری اطلاعات در یک سازمان فناوری اطلاعات است. مدیریت فناوری تضمین می کند که تمام منابع تکنولوژی و کارمندان مرتبط با آن به درستی و به شیوه ای کارآمد برای سازمان، استفاده شود. مدیریت مؤثر فناوری اطلاعات یک سازمان را برای بهینه سازی منابع و پرسنل، بهبود فرآیندهای کسب و کار و ارتباطات و اجرای بهترین شیوه ها قادر می سازد. افرادي كه در مديريت فناوري اطلاعات مشغول به كار هستند، بايد توانايي هاي خود را در زمينه هاي مديريت عمومي همچون رهبري، برنامه ريزي استراتژيك و تخصيص منابع نشان دهند.

مدیریت فناوری اطلاعات یک رشته سریع در حال رشد است. شرکت ها همیشه به دنبال ارتقاء فن آوری خود هستند و مدیران فناوری اطلاعات می توانند به آنها کمک کنند..افرادي که مي توانند با کامپيوتر کار کنند و با ديگران ارتباط برقرار کنند مي توانند براي مديريت فناوري اطلاعات مناسب باشند. زمینه های مورد استفاده در مدیریت پایگاه داده و مدیریت شبکه، زمینه ی آموزشی در مدیریت فناوری اطلاعات می تواند لفراد علاقه مند به مدیریت فناوری اطلاعات را در زمینه های مختلف علوم رایانه و کسب و کارهایی که بر تکنولوژی رایانه وابسته هستند، برای فراهم آوردن کارایی و رقابتی آماده کند.

مخاطبان دوره

مدرس دوره

سید محمدرضا زمزمیان

 

 

دوره های پیشنهادی
رایگان
60 دقیقه
26 جلسه

تفکر طراحی

250 هزار تومان
200
20

مسئله و چیستی

2500000
حل مسئله
دکتر مسیح کریمیان
200
20

سنجش و ارزیابی عملکرد

2500000
دکتر اسکندری

مدیریت و امنیت شبکه

برنامه نویسی وب

مبانی سازمان و مدیریت

تعداد دانشجویان
No student enrolled yet
اطلاعات کلی دوره
مدت زمان :
تعداد جلسات :
قیمت :
درباره استاد
نام استاد :
اشتراک گذاری
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در linkedin
گزارش خرابی
وبلاگ مرتبط
به بالای صفحه بردن