درباره آکادمی

در سالیان نه چندان دور کسب دانش، مهارت و تخصص منحصراً در گرو قبولی و حضور در دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی بود؛ اما با پیشرفت های چشمگیر فناوری و افزایش سرعت تحول در صنایع و کسب و کار ها، نیاز به بروز شدن دانش مدیران ارشد و میانی سازمان ها و لزوم داشتن چند تخصص همزمان برای ایفای هر چه بهتر نقش مدیریت موجب شده تا مدیران سازمانی حداکثر تلاش خود را برای کسب مهارت ها و تخصص های جدید به کار گرفته و در دوره‌های تخصصی جدید حضور داشته باشند.
اما مسئله اصلی تعدد تخصص‌های مورد نیاز و نداشتن وقت کافی مدیران برای شرکت در این دوره‌ها و همچنین کیفیت آموزه‌های تخصصی است. امروزه برای حل این مسئله، پلتفرم‌های بسیاری در سطح جهان پا به عرصه گذاشته‌اند و با برگزاری دوره های تخصصی کاربردی سعی در برطرف کردن این نیاز دارند.
در ایران نیز آکادمی آنلاین آمیرزا یکی از بهترین ها در زمینه توسعه ظرفیت های مدیریت است که با بهره گیری از اساتید متخصص و بنام، دوره های تخصصی را در حوزه های مختلف از جمله: مدیریت استراتژیک، بازاریابی، توسعه فردی، بازرگانی، منابع انسانی، اقتصاد و سرمایه گذاری، رهبری، مدیریت، دیجیتال مارکتینگ، مدیریت مالی، مدیریت پروژه، مشاوره مدیریت، برند و کسب و کار، طراحی کرده و و محتوای ارزشمندی را به صورت ماژولار در استودیو اختصاصی و پیشرفته خود تولید نموده است.

آکادمی آنلاین آمیرزا

 یک پلتفرم یادگیری آنلاین است که به هر کسی کمک می کند تا برای دست یابی به اهداف شخصی و حرفه ای، مدیریت، فناوری و مهارت های خلاقانه در کسب و کار را بیاموزد. فراگیران، دوره های آکادمی آنلاین آمیرزا را در عمدتاً به عنوان وسیله‌ای برای وسیله‌ای برای ارتقاء مهارت های مرتبط با شغل می‌گذرانند.
بسیاری از دوره های آکادمی آنلاین آمیرزا دارای گواهینامه معتبر از دانشگاه ها و موسسات آموزشی و پژوهشی بین المللی می باشند. آکادمی آنلاین آمیرزا تلاش ویژه‌ای برای جذب اساتید خبره و باتجربه به سازمان و مدیریت کرده است تا از این طریق نیازهای آموزشی شرکت ها و سازمان ها را برای ارتقا شایستگی های کارکنان برآورده نماید.

بیشتر بدانید...

چرا آکادمی آنلاین آمیرزا

شاید در مورد آموزش های توسعه فردی و مدیریت در کسب و کار بتوانید در سطح اینترنت آموزش‌های مختلفی را بیابید، اما چیزی که باعث شده تا آکادمی آنلاین آمیرزا را نسبت به دیگران متمایز نماید، قطعاً کیفیت بالای مباحث آموزشی و و تمرکز بر مهارت های کاربردی مدیریت در بخش ها و گرایش های مختلف بوده و اینکه سعی شده است تا با روانترین حالت ممکن این امر صورت پذیرد و شما در پایان هر برنامه آموزشی واقعاً به صورت عملی و دقیق بتوانید مباحث ارائه شده را پیاده سازی و اجرا نمایید.
پس بهتر است به جای اینکه وقت و پول خود را صرف آموزش های غیر استاندارد و بی کیفیت دیگر نمایید، از همین ابتدا اقدام به تهیه مباحث مورد نظر آموزش آکادمی آنلاین آمیرزا نموده و به بهترین شکل ممکن روند آموزشی خود را پیش ببرید. قیمت در نظر گرفته شده برای این دوره‌ها نسبت به کیفیت ارائه شده بسیار پایین و مبلغی ناچیز به شمار می آید و در پایان شما با کمترین هزینه می توانید در حوزه مورد نظر خود تبدیل به فردی حرفه‌ای شوید. ضمن اینکه برخی دوره های آموزشی آکادمی آنلاین آمیرزا بسته به انگیزه و نظر اساتید به صورت رایگان ارائه می شود.